Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 6 | ||||||||||||
|
Podajemy do wiadomości szczegółowy harmonogram godzinowy turnieju "Orzeł Cup" w kategorii Młodzików 2001 zaplanowany na dzień 22.12.2013.
Turniej Halowej Piłki Nożnej pod Patronatem Wyższej Szkoły Menedżerskiej o Puchar Kanclerza
Kategoria - Młodziki 2001
22.12.2013. - Hala DOSiR ul. Szanajcy 17/19
GRUPA A
ORZEŁ
OLIMPIA
POLONIA
UNIA
INTER
UKS LOLEK ŁAZY
WAP FAIR PLAY
GRUPA B
ORZEŁ II
OLIMPIA II
POLONIA II
MARKUS
KS ŁOMIANKI
GROM LIPOWO
UNIA II
GRUPA A
9.00 - 9.10 OLIMPIA - POLONIA
9.12 - 9.22 UNIA - INTER
9.25 - 9.35 OLIMPIA - UKS LOLEK ŁAZY
9.38 - 9.48 ORZEŁ - POLONIA
9.52 - 10.02 OLIMPIA - WAP FAIR PLAY
10.04 - 10.14 UNIA - UKS LOLEK ŁAZY
10.16 - 10.26 POLONIA - INTER
10.28 - 10.38 ORZEŁ - WAP FAIR PLAY
10.40 - 10.50 UKS LOLEK ŁAZY - POLONIA
10.52 - 11.02 OLIMPIA – UNIA
11.04 - 11.14 WAP FAIR PLAY - INTER
11.16 - 11.26 ORZEŁ - UKS LOLEK ŁAZY
11.28 - 11.38 WAP FAIR PLAY - POLONIA
11.40 - 11.50 OLIMPIA - INTER
11.52 - 12.02 UNIA - POLONIA
12.04 - 12.14 ORZEŁ - OLIMPIA
12.16 - 12.26 UNIA - WAP FAIR PLAY
12.28 - 12.38UKS LOLEK ŁAZY - INTER
12.40 - 12.50 ORZEŁ - UNIA
12.52 - 13.02 WAP FAIR PLAY - UKS LOLEK ŁAZY
13.04 - 13.14 ORZEŁ - INTER
GODZINY MECZY
GRUPA B
13.16 - 13.26 OLIMPIA II - POLONIA II
13.30 - 13.40 MARKUS - ORZEŁ II
13.42 - 13.52 GROM LIPOWO - POLONIA II
13.54 - 14.04 MARKUS - KS ŁOMIANKI
14.06 - 14.18 UNIA II - GROM LIPOWO
14.20 - 14.30 POLONIA II - MARKUS
14.32 - 14.42 UNIA II - ORZEŁ II
14.44 - 14.54 GROM LIPOWO - KS ŁOMIANKI
14.56 - 15.06 OLIMPIA II - MARKUS
15.08 - 15.18 POLONIA II - KS ŁOMIANKI
15.20 - 15.30 UNIA II - OLIMPIA II
15.32 - 15.42 KS ŁOMIANKI - ORZEŁ II
15.44 - 15.54 GROM LIPOWO- MARKUS
15.56 - 16.06 OLIMPIA II - ORZEŁ II
16.08 - 16.18 UNIA II - POLONIA II
16.20 - 16.30 GROM LIPOWO - ORZEŁ II
16.32 - 16.42 OLIMPIA II - KS ŁOMIANKI
16.44 - 16.54 POLONIA II - ORZEŁ II
16.56 - 17.06 UNIA II - MARKUS
17.08 - 17.18 OLIMPIA II – GROM LIPOWO
17.20 - 17.30 UNIA II - KS ŁOMIANKI
AWANS DO FINAŁÓW UZYSKUJĄ DWA PIERWSZE ZESPOŁY Z GRUPY
POZOSTAŁE DRUŻYNY KOŃCZĄ ROZGRYWKI.
WRKS Olimpia Warszawa | 1:4 | MKS Znicz II Pruszków |
2016-09-10, 13:30:00 |
||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 24, wczoraj: 315
ogółem: 281 867
statystyki szczegółowe